Facebook Uygulamasını İndir Mobil Uygulama

Facebook hesabınıza cep telefonu veya tablet gibi mobil cihazlardan kolay yönetim hizmeti veren Meta INC. tarafından yayınlanmış Facebook Uygulamasını indirdiniz mi?

Facebook nereden indirilir?

Diğer tüm mobil uygulamalarda olduğu gibi, Facebook uygulaması edinecek kullanıcıların, yazılım geliştiricisi tarafından paylaşılan spk dosyalarını kullanmasını tavsiye ederiz. Android işletim sistemine sahip cihazlar için Google Play Store ‘dan indirmenizi tavsiye ederiz. IOS işletim sistemine sahip cihazlar içinde aynı şekilde resmi uygulama mağazası olan AppStore’dan Facebook uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Yeni cihaz alan ve teknoloji firmalarındaki gelişmeleri takip etmeyen yüzbinlerce kullanıcı Facebook indirmekte güven problemi yaşıyor. Eski cihazlarına Facebook indirirken, yayıncı firma “Facebook INC” idi. Ancak firmanın ismini değiştirmesinden kaynaklı olarak, yayıncı firma “Meta INC” olarak değişti. Bu sebeple, güven problemi yaşayan kullanıcılar Facebook uygulamasını indirebilecekleri daha güvenli kaynak arıyorlar, büyük bir yanılgıya düşüyorlar.

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana&hl=tr&gl=US
IOS : https://apps.apple.com/tr/app/facebook/id284882215

Facebook’u sadece 13 yaşından büyük kullanıcılar kullanabilir.
Hizmet Koşulları: http://m.facebook.com/terms.php

Eğer 13 yaşından küçük iseniz, Facebook kullanmak size göre değil. Bu sizin zekanız ile alakalı bir sorun oluşturmuyor. Facebook’u kullananların sizlerin gelişimine zarar verebilecek dökümanlar paylaştığı anlamına geliyor.

Metaren Bilişim ve Danışmanlık