Facebook Şifresi Çalan Uygulama 100.000’den Fazla Kez İndirilmiş

Craftsart Cartoon Trojen

Facebook şifresi çalan uygulamalar sıklıkla ifşa edilmekte, uygulama marketlerinden kaldırılmakta. Bu içerikte bahsedeceğimiz uygulama, 100.000’den fazla kez kurulmuştur. Aynı şekilde, onbinlerce Facebook şifresini çalmış.

Lafı fazla uzatmadan, Facebook şifresini çalmak için FaceStealer isimli bir trojen içeren Craftsart Cartoon uygulamasından bahsedelim.

Craftsart Cartoon Photo Tools güvenilir mi?

Asla! Galerinizdeki fotoğrafları, karikatür formatına çevirmeyi vaat eden Craftsart Cartoon uygulaması trojen içeriyor. Bu trojen ile Facebook şifrenizi kendi veri merkezine işliyor ve hesaplarınız ele geçiriliyor.

Galerimizdeki görselleri karikatür formatına çevirmek çoğu zaman eğlencelidir. Bu görseller, rötuşlanmış olur ve göze hoş gelir. Yüzlerce fotoğrafı karikatür formatına çevirebilecek program bulunduğu halde, indirmeden önce uygulamanın kaç kez indirildiğine bakarız. İndirilme sayısı yüksek olan uygulamaların, güvenilir olduğu varsayımı herkes için geçerlidir.

Craftsart Cartoon Photo Tools uygulaması da 100bin’den fazla indirilme aldığı için, indirilme hızında ciddi ivme aldı. Daha fazla indirildi, daha fazla hesap bilgisi çalındı. Sizlerde, bu uygulamayı mobil cihazınıza kurduysanız ilk işinizin uygulamayı kaldırmak olduğunu bilmelisiniz.

Mevcut şifreler ile kullanmaya devam etmek ciddi problemler doğurabilir. Facebook hesap güvenliği için şifrenizi değiştirin.

Metaren Bilişim ve Danışmanlık