Pazaryeri Sitelerinin Reklam Savaşları Başladı!

Sosyal medya devlerinden Facebook, Kasım kampanyalarıyla ilgili Hepsiburada, N11 ve Trendyol reklamlarıyla doldu taştı!

BlackFriday yani Karacuma’nın habercisi olan 11.11 günleri bu yıl büyük rekabetlere ev sahipliği yapıyor. Trendyol, Hepsiburada ve N11‘in öncülüğünü yaptığı ve efsane fiyatlarla ürün satışı gerçekleştirdiği 7 Kasım – 12 Kasım tarihleri her yerde karşımıza çıkıyor.

Hepsiburada Efsane 11 Günleri

Hepsiburada’nın Efsane 11 Günleri sloganıyla düzenlediği kampanyalar Facebook’un tüm reklam alanlarını kaplamış durumda. Üstelik Hepsiburada, diğer rakipleri gibi büyük sayfalarla reklam anlaşması yaparak, sayfaların reklamlarını paylaşmasını da sağlamış. Hepsiburada’nın kampanyası 7 Kasım – 11 Kasım tarihlerinde aktif olacak. Hepsiburada.com ve Hepsiburada Mobil uygulamasından kampanyalı ürünleri inceleyebilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Trendyol Süper İndirim Günleri

Kasım kampanyasına bomba gibi hazırlanan ve tedarikçilerinin fiyatları üzerinden, ekstra sepet indirimleri ile rekabete yanıt veren Trendyol’un Süper İndirimli Günleri reklamları tüm sosyal medya sitelerinde olduğu gibi Facebook’ta da büyük yer kaplıyor. Her sayfa geçişinde Trendyol reklamlarıyla karşılaşmak mümkün.

8 Kasım – 12 Kasım tarihleri arasında Süper İndirim Günleri ile karşımıza çıkacağını belirten Trendyol kampanyası, 7 Kasım akşamında başladı ! Sizlerde Trendyol.com ve Trendyol Mobil uygulamasından alışverişe başlayabilir, indirimli ürünleri satın alabilirsiniz.

Metaren Bilişim ve Danışmanlık