Profesyonel URL – Link Kısaltma Sitesi

URL Kısaltma Sitesi

Link yani url kısaltma sitemiz açıldı. Uzun, kullanımı zor ve göze hoş gelmeyen linkleri URL.Gen.TR sitemizde kısaltabilirsiniz. Kısalttığınız linklerin trafik akışını izleyebilirsiniz.

Kısaltmış olduğunuz link hangi sosyal medya platformunda ve toplam kaç kez paylaşılmış, hangi sitenin referansı ile tıklanmış, linke tıklayan kullanıcı hangi ülkeden bağlantı kuruyor, hangi işletim sistemini kullanıyor ve hangi web tarayıcısı ile giriş yapmış gibi bilgilere erişebilirsiniz. 

Üyelik almadan link kısaltmanıza olanak tanınan platformumuzda, detaylara erişim ve profesyonel araçların kullanılabilmesi için, ücretli / ücretsiz üyelik alabilirsiniz.

Birçok özellik ile açılan ve ihtiyaç duyulan tüm geliştirmeleri tamamlanan, test sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşmadığımız URL.Gen.TR Link Kısaltma sitesi sizleri bekliyor.

Özelliklerin bir kısmı ile daha önce hiç karşılaşmamış olabilirsiniz. Deneme yanılma yoluyla öğrenmek yerine, tüm kullanıcılarımızın anlayabileceği bir dil ile URL Kısaltma sitemizin Blog bölümünde bilgilendirme içerikleri paylaşıyoruz. Detaylı bilgi için URL Kısaltma Blogumuzu incelemenizde fayda olabilir.

Metaren Bilişim ve Danışmanlık