En Popüler Website Tanıtım Forumları

Popüler website tanıtım forumları listesi

Merhaba, bugün sizlere Türkçe içerik paylaşımı yapılan ve website tanıtımına müsaade edilen en popüler forumları listeleyeceğiz. Sizlerde ücretsiz üyelik alarak, listedeki her forumda ayrı ayrı tanıtım makalelerinizi yayınlarak ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Website tanıtım forumu denilince tabii ki birkaç forum direkt olarak akla geliyor. Hatta bizim sitelerimizinde tanıtımlarını gerçekleştirdiğimiz, bize ait olmayan forumlar mevcut. Listede sıralama yapmadan önce, ekibimiz tarafından yönetilen forumun birinci sırada yayınlandığının bilgisini siz değerli ziyaretçilerimize bildirmek isteriz. Öyleyse başlayalım.

1-) Metaren Bilişim ve Danışmanlık Forumu

Ekibimiz tarafından yönetilen websitelerin ortak buluşma noktası olan Metaren.web.tr (MWTR) forumunda ücretsiz üyelik alarak, website tanıtım işleminizi her siteniz için ayrı ayrı konular oluşturarak yapabilirsiniz. Yani birden fazla websiteniz var ise, tüm siteleriniz için farklı yeni konu oluşturarak ziyaretçilerimizin beğenisine sunabilirsiniz.

MWTR projemizde sadece website tanıtımı değil, internet üzerinden para kazanma ipuçları, oyunculara özel alt forum alanı, teknoloji ve kripto dünyasına ilişkin gelişmeler ve webmaster adaylarına ilişkin bilgilendirme konuları bulunmaktadır. Forum yönetimi tarafından çeşitli kaynak dosyalarının da paylaşıldığı, wordpress temaları, wordpress eklentileri, joomla temaları, xenforo eklenti ve xenforo temaları gibi bir çok dosyaya erişim sağlayabilirsiniz.

2-) WmAracı – Webmaster Portalı

Webmaster ve adaylarının en popüler buluşma noktalarından biri olan WmAraci.com (WmAracı) ücretsiz website tanıtım alt forumuna sahiptir. Üyelerinin her websitesi için ayrı ayrı konu açmasına izin veren forum sitesinde sizlerde ücretsiz üyelik alarak, tanıtım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

WmAracı, üyelerinin yazılımsal işleri için ticari konular oluşturmasına izin veren ve sirkülasyonu fazla olan bir forumdur. Domain, hosting, website satışları gibi doğrudan devredilebilen hizmetlerin yanı sıra, makale yazarlarının da sıklıklar iş bulabildiği, piyasanın bozulmaması adına her 100 kelime başına ödenecek ücrete alt limit getirilmiş profesyonel bir oluşumdur.

Forum portalı dışında, WmAracı adında da anlaşılacağı gibi webmaster tools uygulamasına sahiptir. Üyelerinin kelime sıra bulucu, seo analizi, site analizi gibi işlemleri yapabileceği uygulamaları bulunmaktadır. Son yıllarda yeni hizmete almış olduğu “nedir?” sayfaları da sitenin “blog” sayfası gibi popüler ve sıklıkla takip edilen alanlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

3-) Forum Donanım Haber – Bilişim Portalı

Bilişim sektörü ile ilgili birçok alt kategoride de haberin yayınlandığı DonanımHaber.com sitesinin forum alanında ücretsiz website tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 2008 – 2013 yılları arasında popülaritesi zirve yapan DonanımHaber’in forum alanı, reklam yoğunluğu gibi bazı etkenler ve forumlara olan ilginin azalması gibi sebeplerden dolayı eski günlerinden uzaklaşmıştır. Ancak bilişim sektörü ile ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz, donanım parçaları hakkında fikir ve görüşlerinizi paylaşacak yüzlerce aktif üyesinin de olduğunu unutmamak lazım.

DonanımHaber’in forum portalında kendi websitenizin tanıtımını yapabileceğiniz gibi, forum ziyaretçilerine faydalı olacağını düşündüğünüz ve size ait olmayan sitelerin de tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz. Yönetici ekip, yapılan paylaşımın sadece reklam amaçlı olmaması durumunda konunuza müdahale etmemektedir.

Metaren Bilişim ve Danışmanlık